Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszer leírásban az van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luna113 kérdése:

A gyógyszer leírásban az van írva hogy a 8.napban kell újra kezdenem de én elkezdtem a 7.nap ez mit jelent használjunk kiegészítő védekezést vagy nem kell?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg egy kérdés ha tegnap bevettem a tablettat 12 óra elteltével viszont ment a hasam 2suer az baj?
2021. jan. 15. 14:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kiegészítő védekezés, de nem biztos, hogy ki tudtad vérezni magad, úgyhogy ne ijedj meg ha pecsételni fogsz.

12 óra alatt tuti biztos, hogy felszívódott, úgyhogy nem baj.

2021. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha előbb beveszed a fogamzásgátlót az nem baj. Rajta is van a tájékoztatón, hogy előbb be lehet venni (nem tanácsos mindig alkalmazni, de ha előrébb akarod hozni a következő havidat lehet), de később nem!
2021. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gyógyszer ugyan úgy véd igaz akkor is ha előrébb hoztam egy nappal
2021. jan. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!