Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "0.nap" megvonasos verzes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"0.nap" megvonasos verzes, nem folyik ki a ver?

Figyelt kérdés
Letezik, hogy nemsokara meg fog jonni a megvonasos verzesem (szerintem holnapra, remelem), de meg nem folyik ki? Hasznaltam tampont es az veres volt, szoval van ver, nem hiszem hogy kimaradna a verzes vagy valami, de nem folyik ki. Ilyen van? Vagy valami nem oke? Normalis valaszokat legyszi

2021. jan. 15. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem folyik ki? Úgy gondolod, hogy elfolyik máshova a hasüregen belül vagy benn marad a méhedben? Mert ha ilyesmit érzel akkor k.vagyorsan menjél akár a sürgősségire is. Ha belázasodnál vagy szúrást, szédülést, hányingert, hidegrázást, levertséget, hirtelen verejtékezés érzel akkor azonnal sürgősségi vagy mentő és folyadékpótlás! Ilyennel nem jó játszani. Lehet, hogy nem lesz semmi gond és holnap megjön a vérzés de figyelj oda azokra amiket írtam.
2021. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy ha felteszek egy tampont, az veres, de a tisztasagi betetben meg nincs ver. Fajogatott a hasam napkozben, mint minden honapban ilyenkor csak azt nem ertem, hogy miert nincs ver amikor peldaul torlok miutan mosdoban voltam. Eddig mindig legalabb egy minimalis jott a "0.napon" ha lehet igy nevezni, szoval inkabb azon aggodom hogy miert nem jon meg. Nagyon felek, hogy holnapra sem fog megjonni, ami elegg aggaszto lenne. Amiket irtal, azok kozul egyetlen tunetem sincs.
2021. jan. 15. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valamiért megalvad a vér benned és a hüvelyedbe felraktározódik?

Nekem rossz volt az első fogamzásgátlóm, és ez történt.

2021. jan. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elejen es a vegen mindig alvadt ver jon, kb egy napig van igazi piros ver. De mar a tabletta szedese elott is mindig ilyen volt a menstuacios verem, szoval nem hinnek, hogy a tabletta a baj. Egyebkent monstanra megoldodott a problema, rendesen jon a ver. :) Tulparaztam a dolgot, de ha mas is jar igy es rakeres, legalabb megnyugodhat. Koszonom a valaszokat!
2021. jan. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!