Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitõl nem jött meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitõl nem jött meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 napja késik a menstruációm, amikor meg kellett volna jönnie voltak jelei, pl. hasfájás, fáradékonyság, tehát a jelek amik mindig itt vannak ha megjön. Most viszont nem jött meg, a tünetek el is múltak mára. Ma teszteltem és negatív lett, terhességi tüneteim nincsenek is, csak ki akartam zárni és a védekezéssel sincs probléma. Szedtem fogamzásgátlót másfél évig és októberben hagytam abba. Ezután a havim egybõl teljesen rendszeres volt csak úgy mint a szedés alatt, ugyan azon a napon, 28 napos ciklussal jött meg. Ez az elsõ alkalom hogy nem jön meg. Esetleg lehet hogy a tabletta hatása mostanra múlt el és a hormonok most állnak helyre? Orvoshoz termeszétesen elmegyek, de várok még pár napot hátha megjön.


Ezek mellett a stresszre gondoltam még, ugyanis éppen vizsgaidõszakom van és elégge megterhelõ.

Diétázni és sportolni is elkezdtem pár hete, de csak egészségesen, nem viszem túlzásba.



2021. jan. 20. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni.

A fogamzásgátló mellékhatás lesz ez, ha tényleg tisztességesen védekeztél utána is.

2021. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, amint abbahagytam már azon a napon védekeztünk és erre azóta is nagyon figyelünk.

Köszönöm a választ!

2021. jan. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!