Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm nem akarja szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akarja szedni velem a fogamzásgátlót ?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja vagyunk együtt, az előző exeinél fogamzásgátlót szedett, de nekem nem ajánlotta még fel, szóba se hozta hogy szeretne, csak 1x jött azzal, hogy nem bízik az óvszerbe, és emiatt nem is engedi, hogy benne menjek el.. ( óvszerben ) mert kiszakadhat... Nem gondolja velem komolyan? szerintetek ?

2021. jan. 26. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Komolyan Gondolja
Nem gondolja komolyan
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora egy tahó vagy, hogy erőltetnéd, hogy hormont szedjen...
2021. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te mi a faszról beszélsz? ki mondta, hogy erőltetném? Én nem szeretném, hogy szedjen, de még csak fel sem ajánlotta, hogy szeretne szedni, és az exeinek meg igen. Szimplán csak jól esne, hogyha felajánlaná. Ha nem tudsz értelmeset hozzá szólni, inkább ne írj semmit.
2021. jan. 26. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De öcsém... miért baj, hogy nem akar mostmár szedni?

Rengeteg mellékhatása van, lehet veled még nem akarja azokat újra előhozni. Amúgy is 2,5 hónap lófitty. Én sem bíznék meg benned ennyi idő után.


" Szimplán csak jól esne, hogyha felajánlaná." ... "Én nem szeretném, hogy szedjen,"

És még ilyenkor jönnek a férfiak, hogy a női logika nem létezik.

2021. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Szokták mondani, hogy a nők kombinálnak mindig, hát van benned is bőven ebből.

Gondolom a sok tabletta szedés után megjött az esze és már nem akarja mérgezni magát. Igen, kockáztatja, hogy terhes lesz, de ezek szerint veled inkább tudja ezt bevállalni, mint a korábbiakkal.

2021. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Szedjél te! Van férfi “fogamzásgátló” is.

Vagy te nem akarod szennyezni a szervezetedet?

Az természetes, hogy csak a nők mérgezzék magukat?


A másik verzió hogy lehet most jött meg az esze.

2021. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért ajánlaná fel? Hazudjon neked? Merthogy nyilván nem akar szedni. Akkor most hazudja azt, hogy "drágám, szedek ám bogyót ha akarod" amikor egyértelműen 100% hogy nem akar és nem is fog szedni.
2021. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet kijött egy csomó mellékhatás neki, és ezért hagyta abba, és nem akarja újra szedni. A fogamzásgátló nem kis játék. Csak a sok férfi nem képes ezt felfogni, mert hát a "kényelem" kell nekik. "Csak 1 kis bogyó naponta, ennyit igazán megtehetnél értem Szivi. Így tudom, hogy szeretsz" ....
2021. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
En is ugyanígy vagyok ezzel rajottem hogy szar és több mint 1 éve még mindig nem mehet el bennem sehogy, fel sem ajánlottam soha és érdekes nem zavarja... Micsoda nagykepu kiskiralynak tartod magad hogy ilyeneken megsertodsz..
2021. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös. Kérlek mesélj a férfi fogamzásgátlóról :)
2021. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

5-ös vagyok, anno mikor voltam urológusnál a dokival beszéltem, hogy van e a férfiaknak is valami gyógyi és mondott párat, ezek a spermiumban a hímivarsejteket semlegesítik úgy fejtik ki a hatásukat.

Természetesen be nem szedném és magamból kiindulva a páromtól sem várnám el hogy mérgezze magát.

Ma már vannak olyan gumik amiket észre sem veszel hogy fenn vannak.

Akkor minek küszködjön az ember gyógyszerekkel?

2021. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!