Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális hogy két héttel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy két héttel az esemény utáni tabletta beszedése után is hányingerem van?

Figyelt kérdés
A tabletta beszedése után egy héttel kezdtem tapasztalni a hányingert,ami azóta is tart, lassan másfél hete. Megjött a mensturációm és teszteltem is, negatív lett. Mégis néha enyhe hányingerem van és mintha annyira felborított volna mindent ,hogy az illatom is más lett. Lehetnek hosszú távon ilyen mellékhatásai? Tapasztalt valaki hasonlót? Kizártam a terhességet de mégsem vagyok nyugodt.

2021. febr. 2. 19:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha a tabletta miatt van, de ennyi idő után az is lehet, hogy teljesen független tőle. Menj el a háziorvosodhoz, számolj be neki a problémáról és, ha olyan a helyzet majd tovább irányít az nőgyógyászhoz.
2021. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hogy értsem azt hogy ,lehet hogy teljesen független tőle?
2021. febr. 2. 21:23
 3/19 anonim ***** válasza:

Hogy értsd?? Mondjuk úgy, hogy lehetséges, hogy nem a tablettától vagy rosszul. Lehet valamiféle vírus is akár. Vagy valami hosszabban elhúzódó gyomorrontás.

Hány éves vagy egyébként? Ez azért nem agysebészet.

2021. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön arrogánsan válaszolni,ez egy segítő oldal elvileg. Arra gondoltam,hogy terhességre vagy vetélésre gondolsz vagy hasonlóra.
2021. febr. 2. 21:33
 5/19 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat,aki hetekig hányingerrel és szédüléssel küzdött a tabletta bevétele után ,a kérdést csak azért tetten fel,hogy lássam van-e még olyan,aki hasonlóan érezte magát és később jelentkeztek a mellékhatások. Tapasztalatcsere gyanánt.
2021. febr. 2. 21:44
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de valószínűleg nem hatott a tabletta, csak még korai volt a teszt, azért lett negatív a teszt.

A menstruáció ilyenkor még simán megjöhet.

Viszont vérből már kimutatható, ezért azonnal menj dokihoz!

2021. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Két tesztet is csináltam,egy nagyon érzékeny 10-es tesztet a menstruációm előtti napon és utána is pár nappal és mindkettő negativ lett.Valamelyiknek már ki kellett volna mutatnia. Közben

volt mestruációm,élénk piros és kb ugyanolyan, mint máskor .Nem gondolom,hogy terhes lennék,de ez a hányinger nagyon stresszel. Dokinál már látható lenne,ha az vagyok?

2021. febr. 9. 20:42
 8/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp látogass meg akkor egy orvost. Innen senki nem fog tudni meggyógyítani és biztos diagnózissal sem rendelkezhetünk sajnos. JObb nem játszani ezzel.
2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen,el fogok menni . Előtte tesztelek még egyet. Lehet tényleg túl korai volt,bár nem hiszem, hogy mindkét teszt hibásan lett negatív,de előfordulhat.
2021. febr. 9. 21:26
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem olyan ritka dolog hogy hetekkel utánna is jelentkezik hányinger(olyan hormonlöket hogy hónapokra elszúrhatja a ciklusod), de teljesen mástól is lehet.

De én egy dokit azért megkérdeznék róla.

2021. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!