Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felszivodott a tabletta ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszivodott a tabletta ennyi ido alatt?

Figyelt kérdés
Ha a tabletta bevetele utan 3 oraval enyhe hasmenesem volt, akkor az a tabletta felszivodott? Nem vettem be masikat

2021. febr. 23. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 óra alatt szívódik fel a tabletta. De a beteg tájékoztatón le van írva.
2021. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A betegtajekoztato 3-4 orat irt. Azert aggodok, mert a tabletta bevetele utan kozvetlenul egyutt voltunk a parommal (nem belem ment el), es ezutan jott az enyhe hasmenes 3 oraval. Szoval nem tudom, hogy igy az alatt az egyuttlet alatt vedve voltam-e. Azota nem fekudtunk le.
2021. febr. 23. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen szeded a fogamzásgátlót, általában minden nap ugyanakkor, akkor valószínűleg védve voltál, ugyanis az előző napi még elvileg hatékony volt. De én a helyetekben még legalább egy hétig használnék kiegészítő védekezést, nehogy véletlen baj legyen.
2021. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mekkora volt az a hasmenés...
2021. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso: nem szeretnem reszletezni, de egy alkalommal volt nagyjabol hig, de darabos. Elfelejtettem megemliteni, de igazabol 4 oraval a bevetel utan mentem mosdoba, viszont mar 3 oraval a bevetel utan ereztem hogy kene, csak eppen nem volt lehetosegem ra. Tehat nem ilyen "azonnal vecere szalados" dologra kell gondolni. Az a +1 ora, ameddig nem tudtam kimenni, nem tudom mekkora hatassal volt a felszivodasara.
2021. febr. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!