Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem el szedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjem el szedni?

Figyelt kérdés
Tegnap a nőgyógyászom írt fel Cerazette nevű fogamzásgátló tablettát és mondta, hogy még aznap kezdjem el szedni. Kiváltani nem tudtam, mert csak egy gyógyszertár volt nyitva, de nem tudtam oda elmenni. Így ma mentem el abba a gyógyszertárba, de ott nem volt, csak az Azalea nevű másik fogamzásgátló. Viszont a doki azt mondta, hogy azt ne váltsam ki, csak a Cerazette-et. Így holnap kell elmennem másikba, de így csak holnap tudnám elkezdeni szedni. Az viszont már a menstruáció 4. napja lesz. Így el lehet kezdeni szedni? Vagy várjam meg a következő menzeszt?

2021. febr. 28. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
1-5 nap kell elkezdeni. Ha 2-5. Nap kezded akkor kell egy hétig óvszer.
2021. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-5 napi el lehet kezdeni, csak tovább kell használni a kiegészítő védekezést.
2021. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elkezd heted csak papíron 1 hét múlva leszel védett
2021. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!