Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam 2 fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam 2 fogamzasgatlo gyogyszert es jelentkezett a verzes mi a teendo tovabb?

Figyelt kérdés
Elutaztam itthon maradt a gyogyszerem. 7 ik es a 8ik gyogyszerem maradt ki es a 9 ik napra jelentkezett a verzes. Normalis megvonasos 4 ik mapra jelentkezik. Ilyen esetben hogyan tovabb ? Holnap hivom fel a dokit
2021. márc. 2. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első placebó után jött a vérzés. Így fogta most fel a tested.

Mindenképp az orvosodtól kérj tanácsot. Minden gyógyszer más.

Nekem 24 szem foggátló volt és 4 placebo. Neked lehet van 30db és szünet. Az orvosod hívd!! :)

2021. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21 szem es szunet .
2021. márc. 2. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi, kimarad a vége és szépen elkezded megfelelő ütemben az újabb levelet és az első héten kieg. védekezés.
2021. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!