Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Összejöttem egy lánnyal ès...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal ès eddig minden partnerem gyógyszert szedett (már előttem elkezdtèk), így most derült ki, hogy nem bírom a gumit. A mostani lány viszont csak gumival csinálta eddig. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
vagy egyéb védekezés, vagy csak a másik 2 lyuk használata
2021. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A Pharmatexben nem bízik, èn pedig lelankadok a gumiban sajnos...

Ezèrt kène egy másik alternatíva

2021. márc. 11. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másik márkát, egyedül otthon "próbálgasd", ne stresszelj rá s menni fog.
2021. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

https://www.youtube.com/watch?v=f64Kml3adQ4&t=5s


Nagyon sok variáció van, tessék keresgetni.

Viszont nekem a kérdés eleje arra ad gyanút, hogy kényszeríteni szeretnéd, vagy zsarolni azzal, hogy előtted gyógyszerezett, most pedig nem.

2021. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem Ő gyógyszerezett, hanem az exeim. Csak mivel nem használtam gumit (tartós kapcsolataim voltak) így most derült ki, hogy nem bírom.

Ilyesmit egyèbként sem lehet kènyszeríteni szerintem. Sem rá a gyógyszert, sem rám a gumit.

2021. márc. 11. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Olyan nincs hogy nem birod , embereld meg magad vagy ha nem akkor marad csak az oral
2021. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Én komolyan nem értem miért megy az óvszert-nem-bírom hiszti.

Nem tetszik? Nem szexelsz.


A két legbiztonságosabb mód a védekezésre az óvszer és a fogamzásgátló. Az utóbbi komoly döntés, melynek maradandó mellékhatásai lehetnek, míg az előbbit felhúzni csekély ár az élvezetért. Hisz ha besikerül a baba... te simán otthagyod a csajt, míg egy nő ha nem tudja vállalni, máris gyilkosnak van nyilvánítva a mai berögzült, konzvervatív társadalom szerint.


Úgyhogy jogos a barátnőd félelme, és jogos az is, ha nem áll készen a gyógyszerre. Neked pedig annyit kell eldönteni, hogy próbálsz-e változtatni a mentalitásodon és próbálsz-e így is maximumot kihozni magadból... vagy hisztizel tovább és neadjisten otthagyod a csajt ha minden kötél szakad.

2021. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

A "nem bírom a gumit", nem azt jelenti hogy lelankad. Aki nem bírja a gumit, mindenféle egyéb tünetek jelentkeznek. Kiszáradás, viszketés, pirosság stb. Amit te csinálsz, csak kifogás hogy továbbra se kelljen gumit húznod. Otthon, egyedül próbálgasd, hogy megszokd.


Ha a csaj nem akar gyógyszert szedni, és semmiféle hormonális készítményt, csak a gumi fog maradni.

2021. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sok rèszletet nem ismertek.


Egyrèszt nem az a baja, hogy nem áll kèszen, hanem, hogy pár èven belül babát szeretne ès ezèrt nem akar szedni. Èn abszolút nem erőltetem, hogy szedje, sőt. Eddig is minden barátnőm előttem kezdte el szedni nem miattam.


Nyilván szeretnèm, ha menne gumiban, már jó párszor megpróbáltuk.

Megfogadom a tanácsot, hogy próbálgassam benne, de a kèrdèsem arra irányult, hogy milyen lehetősèg van mèg, ha ez besül?


Nem szeretnènk elveszíteni egymást emiatt, Ő a megszakításos módszert ajánlotta, mert bízik bennem. Èn viszont a módszerben annyira nem bízom az előváladêk miatt. Hiába veszem ki időben, attól teherbe eshet úgy tudom.

2021. márc. 11. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

a gumi hiszti megint

intin izmokat edzegesd és nem lankad le a pöcsöd,

meg sportolj hogy legyen vérkeringésed

és fogadd el ha a csaj védekezni akar, normális módon

2021. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!