Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha rendszeresen esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeresen esemény utáni tablettát szedek, a magas hormontartalom miatt felboríthatja a hormonháztartásomat?

Figyelt kérdés
Vagyis:okozhat elhízást,kellemetlen szőrzet kialakulását stb-t,ami a szimpla fogamzásgátló tabiknál is előfordul?
2008. dec. 4. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

azt is és akkor még jól jársz.


ezen felül, mert ez nem arra való, hogy rendszeresen szedjed, szív- és érrendszeri, emésztési problémák, növekedési gondok, idegrendszeri panaszok, immunproblémák stb.


EZ BASSZUS HORMON! EZZEL NEM LEHET SZÓRAKOZNI!!!

2008. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

A nagy hormon ingadozás miatt olyan mellékhatásokra számíthatsz, mint:


- Hangulatváltozás

- Libidó változás (csökkenés)

- Mellfeszülés

- Étvággyal és emésztéssel kapcsolatos panaszok: hányás, hányinger


Egyszóval, IGEN, felborítja a hormonháztartást, viszont pár hónap alatt szinte teljesen helyrejön.


B.P.

2008. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

rendszeresen?Én ugy tudom max havi 4szer írják fel..ráadásul egy adag 6000-7000 ft...ilyen gazdag vagy?:)

Amugy nekem egyszer volt rá szükségem és 5 hónapig rendszertelenül jött meg miatta ugyh egyből eldöntöttem h rendes fogamzás gátlót fogok szedni, aminek nincsenek ilyen mellékhatásai...már rég nem abban a korban vagyunk....nagyon alacsony a hormon szintjük..ne kockáztasd az egészséged!! Főleg ne feleslegesen..

2008. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A havi max. 4 nekem sok! Én ugy tudom, évente max. 4-szer lehet ilyet bevenni, mert így is hónapokba telik a regenerálódás utána!
2008. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy havi 4x! ÉVENTE max.! Hát ha el akarsz sz*rni magaddal egy életre, akkor tegyed! De gondolj bele nem is olcsó, tönkre is tesz! Ez nem arra van kitalálva, hogy rendszeresen bekapkodd, ha épp nem volt eszetek védekezni!
2008. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A ködfelhők eloszlatása végett:máról holnapra élünk,szedtem tablettát évekig,de egyik orvos sem tudta eldönteni,melyik a jó,mert felületesen vizsgáltak meg.Ennyit a Tb-szakrendelésekről.

Most,hogy leírtátok (köcke),valószínűleg tényleg egy normális maszek dokit fogok felkeresni (ha létezik ilyen),aki valami olyat tud majd felírni,amitől nem hízom el úgy,mint anno.A hajlam,sajnos,meg van bennem.

2008. dec. 4. 16:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hüvelygyűrűt, az nem terheli hormonokkal a szervezeted.
2008. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz róla.

2008. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2008. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2008. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!