Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell a gumióvszert a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a gumióvszert a péniszre felhúzni?

Figyelt kérdés

Először is, 14 cm hosszú, 4 cm széles szerszámra milyen méretű óvszer kell? Másodszor hogyan kell ezeket a szutykokat felhúzni, miből látom azt, hogy melyik a külső és a belső része?


Én csinálok valamit nagyon rosszul, hogy az M-es Durex nem megy fel erre a méretre, illetve az 52 mm-rel szorít? És az úgy gond-e, amikor itthon próbálgatom, akkor a óvszer felhúzás közben lelankad. Kell-e, hogy szorítson az óvszer? Miből tudom, hogy jó-e méret? A fitymának felhúzva, vagy lehúzva kell-e lennie közben? És az gond, hogy a szerszámom közepénél egy óvszert sem sikerült tovább húznom?


(Bocsi ezekért az amatőr kérdésekért, 19 éves vagyok, szűz, sosem volt partnerem (és egyelőre nem is tűnik úgy, hogy lesz), de azért szeretném begyakorolni, hogyha odakerül a sor, akkor menjen. Egyébként egyházi suliba jártam, ahol ezek a témák teljesen tabuk voltak, a szexuális felvilágosításnál annyit mondtak, hogyha szexeltek, húzzatok óvszert, ennél részletesebben sosem mentünk bele a dolgokba...



2021. márc. 25. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A google a barátod, elég sok szemléltető videót, ábrát fogsz találni. Átlag a méreted, a normál méretű óvszer tökéletes rá. A hegye kifelé áll, na az megy kívülre, rárakod, letekered és kész (haladóbb technika a rásityakolás). Vegyél valami olcsó gagyi márkát és próbálgasd azzal amíg flottul nem megy, nem egy atomfizika. S okosat teszed hogy előtte próbálod ki, nem a szex lendületét, hangulatát töröd meg "szerencsétlenkedéssel" hogy nini ez hogy is működik.
2021. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1: Én ehhez h*lye vagyok, bocs. Nem értek hozzá, honnan tudjam, hogy melyik a megbízhatóbb forrás?


Egyébként az normális, hogy ahol az óvszerrel érintkezett a bőröm, ott valami fura érzést érzek?!

2021. márc. 25. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fitymát húzd le előtte.
2021. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fitymádat húzd hátra, fogd a gumit, helyezd a makkodra, majd onnan "görgetve" húzd fel fokozatosan,... hogy írjam le ezt :D Tehát ne nyújtsd a gumit, hanem fejtsd ki, görgesd le a farkadon, a tövéig.

Sokszor van használati utasítás, a csomagban, rajzzal együtt.

Remélem nem kamu a kérdés...

2021. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Van a végén egy kis "zseb", abba megy a sperma. Amerre az dudorodik, arra van a külselye. És mindenképp szorítsd össze azt a kis zsebet, mielőtt felhúzod, mert ha levegő marad benne, kidurranhat. És természetesen valamennyire szorítania kell, higy ne jöjjön le, de az már nem jó, ha érzed, hogy szorít.
2021. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!