Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Durex gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Durex gond?

Figyelt kérdés
Durex Feel Thin-t használunk a párommal, de kicsit ilyen égő érzés mikor berakja meg van amikor közben is, fertőzésünk biztosan nincs, mert kivizsgáltattuk magunkat, szerintetek lehet a gumi miatt? Másnál is volt ilyen? Milyen más gumit próbáljunk ki?

2021. márc. 28. 23:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A Durex és a Masculan használata közben és után, nekem is ég odalenn. A Lidl-ben kapható nagy csomagos óvszer vált be. A vékonyított és a rücskös fajta.

Nem emlékszem mi a neve. Úgy 700Ft körül van.

2021. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A Durex-től nekem is ég és viszket. Pedig azt hinné az ember, hogy ami ilyen felkapott és drága az biztosan jó lesz.

Nekem a Lidl-ben kapható 7-800ft-os 12db-os vált be. Hirtelen nem tudom mi a neve, más óvszert nem áulnak ott.

A rücsköset és a vékonyítottat szoktuk venni. Az ízesítettet még nem mertem kipróbállni, mert kozmetikumoknál is írják hogy az illatmentes dolgok kevesebb valószinűséggel váltanak ki allergiás reakciót.

2021. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!