Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Szóval másfél hete hagytam abba a fogamzásgátló szedését mert nem akartam tovább mérgezni a szervezetem. Szóval áttértünk a gumira. A tegnap sajnos baleset történt és kiszakadt. Nem tudom mi tévő legyek. Mennyire lesz nagy probléma abból ha ma bevennék egy eseményutáni tablettát? Nagyon megborítaná a ciklusom? Valaki azt is mondta hogy meddőséget okoz . Ez igaz??

2021. márc. 29. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eseményutáni tabletta azért veszélyes, mert nagyon nagy dózisú hormon van benne, egyszerre. Egytől nem hinném hogy meddő leszel, de más enyhébb mellékhatások előfordulhatnak. A legjobb az lenne, ha felhívnád a nőgyógyászod, ő tudja hogy milyen fog. tabit szedtél, milyen eseményutánit szedhetsz. Mindenképp hívd fel! Mi itt adhatunk tök jó tanácsokat, de nem vagyunk a nőgyógyászod, inkább rá hallgass! 😊
2021. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Végül sikerült megoldani?
2021. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Nem ,végül nem vettem be .
2021. ápr. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!