Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fordított óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni5555 kérdése:

Fordított óvszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok baratommal aktus utan másodjára is csináltuk es másodjára mikor fel húzta az óvszert fordítottan huzta fel. De utanna megforditotta kerulhetetett spermium bele?

2021. ápr. 9. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen de az arány kicsi hogy teherbe essen de nem kizárt
2021. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Simán persze. Majdnem hogy értelmetlen volt óvszert húzni.
2021. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De elotte mar elment maradhatott rajta valadek?
2021. ápr. 9. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én olyankor nem vettem le már, de elég szorítós úgy. Mindegy ha másikat bontotok az a 300 ft. Sztem minimális ha került, de ne fordítsátok ki.
2021. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, úgyhogy mondjál el 3 miatyánkot, talán megúszod. Legközelebb figyeljetek jobban.
2021. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom hogy a WC papírnak is használja mind a két felét 🤦‍♂️ nehogy már kárba menjen.
2021. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ha fordítva tette fel az óvszert, azt ki kell dobni, és másikat felhúzni. Gondolkozz már, mielőtt hülyeségeket írsz.
2021. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!