Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan, hogyan, mennyiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, hogyan, mennyiért veszitek a gumit és hány dbot?

Figyelt kérdés
Párommal az első... Hát, nekem a leges legelső alkalmunk lenne együtt holnap este és úgy beszéltük meg, hogy használni fogunk gumit, de én teljesen hülye vagyok ehhez. Sosem kellett még, mondjuk így.
2021. ápr. 14. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Boltból vesszük és egy dobozzal. Ha elfogy, visszamegyünk és veszünk még egy dobozzal.
2021. ápr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó boltban, benzinkúton kapsz. Viszont ha még soha nem használtad, akkor tiplizz be előtte a boltba venni valamelyik olcsó sajátmárkásból egy jó nagy csomaggal. Elég vágyölő amikor már be vagytok indulva és akkor csodálkozol rá hogy is működik és szerencsétlenkedsz vele. Mire akció lesz már flottul menjen a felhelyezése!
2021. ápr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja a felhelyezést tényleg nem árt előtte megnézni hihetetlen de van róla videó is a yutobe-n

A mérettel lehetsz gondba tudni kell milyet vegyél

én ezzel lennék gondba. talán vegyél a legkisebbtől legnagyobbig.

2021. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha nem tévedek, a legtöbb esetben ilyen S M L XL méretezés van rajtuk és nem tudom, melyik felelne meg 16cm-nek. Egy oldalon név és arc nélkül könnyebb ezt leírni és megkérdezni mint szegény eladókat zaklatni ezzel, ráadásul azt se akarom, hogy a környékbeliek tudják mekkora az akkora 😂


Köszi az eddigi válaszokat!

2021. ápr. 14. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
16 az teljesen jó szerintem a nagyobbat vedd ne az átlagost mert az 12-13cm azt hiszem
2021. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amíg kellett addig emagról rendeltük a durexet. 54es adagokban, 2 havonta elég volt igy és olcsobb nagy csomagban
2021. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!