Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló fejfájást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló fejfájást okozott, mikor múlt el?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem általában estére jött elő, és ha nem tudtam elaludni, gyógyszert kellett bevennem.

Máshogy nem ment.

De az nem jó ha fáj a fejed a fogamzásgátlótol, orvoshoz kellene menned.....

2010. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el szedni, az első levél 3/4-énél vagyok, és rémlett, hogy van ilyen mellékhatás, ami elvileg megszűnik.

Nekem 3 napja folyamatosan fáj, ezzel kelek, ezzel fekszem és alig alszom. Ha beveszek valamit, ideig óráig jó, de fájdalomcsillapítón sem akarok élni...

Szóval azérdekel, hogy a második-harmadik levél közben elmúlnak -e ezek a mellékhatások?

2010. aug. 23. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg el kell hogy múljon addig.Ha nem múlik el akkor menj vissza a dokihoz,lehet h ír másik gyógyszert. Ha viszont előtte is fejfájós esetleg migrénes voltál akkor nem szabad tablettát szedni. Ha nem, akkor szabad :P:)

Biztos hogy a gyógyszertől fáj? Nekem pl. akkor szokott ha keveset alszom, vagy iszom, ill. a nagy melegben :)

2010. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Régen migrénes voltam, de mint kiderült, azt az egyik allergiagyógyszrtől "kaptam".

Amennyit két gyerek mellett lehet,alszom, és sajna keveset is iszok, de ez nem olyan fejfájás mint ezektől lenne..

CSak tippelek a tabira, de akkor kivárok kicsit.

Dokihoz mindenképp megyek ha elfogy a tabim, ha nem múlik, előbb.

2010. aug. 23. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!