Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A vérzésem mennyisége minimáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vérzésem mennyisége minimális. 10 hónapja a Yazz fogamzásgátlót szedem. Lehetséges hogy a vérzésem a fogamzásgátló hatására változott meg, a stressz miatt, vagy aggódnom kellene hogy a fogamzásgátló kölcsönhatásba lépett egy másik gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
Helló! Érdekelne a véleményetek. 10 hónapja a Yazz nevű fogamzásgàtlót szedem. A ciklusom hossza azóta beállt 28 napra, a megvonásos vérzésem hossza és erőssége lecsökkent a korábbi menstruációs vérzéshez viszonyítva, de azért volt/van. Áprilisban az orvosom az Isoprinosin tablettát írta fel nekem, amit a ciklusom 9. napján kezdtem el szedni. Az orvos szerint a két gyógyszer között nincs kölcsönhatás, ezért ezt követően többször is együtt voltam a párommal egyéb védekezés nélkül, de megszakítást alkalmazva. Ma (kedden) kezdődik az új ciklusom, a vérzésem vasárnap elkezdődött -pontosan, mindig ekkor kezdődik amióta beállt-egy minimális barnás folyással, ami később átváltott élénkpiros színre, de az erőssége változatlan maradt (szinte nincs is szükség betétre vagy tamponra). - Máskor is előfordult hogy barnázással kezdődött de aztán felerősödött és kb 4 napig tartott. Ez a mennyiség ami most van kevesebb mint szokott. - Ez a minimális “maszatolás” ma is jelen van piros színnel, változatlan intenzitással. Ez szerintetek betudható a fogamzásgátló mellékhatásának, a stressznek (mostanában elég sokat idegeskedtem) vagy lehetséges hogy a két gyógyszer között mégis van kölcsönhatás és aggódnom kellene? Természetesen csinálni fogok tesztet és elmegyek vizsgálatra is, de érdekelne a véleményetek, hogy volt-e már valakinek hasonló tapasztalata?

2021. máj. 4. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakerto, viszont sok volt baratnom 1-2 ev hasznalata utan NAGYON megbanta a fogamzasgatlot ! Csak javasolni tudom az aranyszalat. Nincsen mellekhatasa !
2021. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!