Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta bevétele után normális ez?

Figyelt kérdés

Múlt héten történt egy baleset a barátommal, kiszakadt az óvszer...

Rögtön másnap vettem is egyet benne voltam még a 24 órában is.

Alapból zavarosak a ciklusaim sose volt pontos.

Tudom, hogy a gyógyszer felborítja a hormonháztartást, és késhet tőle vagy előbb megjöhet a menstruáció.

Viszont nekem egy app szerint 11.én kellett volna, hogy megjöjjön, nem tudom késett e volna alapból, de ma jött meg szinte egy héttel előtte. Ha ennyivel előbb megjött az normális?

(utálkozó kommenteket kétem mellőzzük, először vettem be egy ilyen gyógyszert, nem szeretném azokat olvasni, hogy felelőtlenek vagyunk egy baleset miatt)



2021. máj. 5. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, de ha nagyon aggódsz, hívd fel a nődokit
2021. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem aggódok, csak kicsit megijedtem hogy 1 héttel előbb megjött, de köszönöm a válaszod.
2021. máj. 5. 08:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy hónap elején bevettem, és rá pár nappal megjött. Konkrétan olyan volt, mint egy menstruáció, minden tünetével. Utána hónap végén is megjött, amikor alapból ideje volt. Ez egy lórúgás erősségű tabi, kicsit be tud zavarni, de ez rendben van. Akkor kérdezz rá orvosnál, ha valami rendkívült tapasztalsz.
2021. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tapasztaltam semmi különöset. Semmi mellékhatása nem volt, csak picit fájt a fejem ennyi.

Csak meglepődtem most, hogy majdnem egy héttel előbb megjött, de köszönöm a nyugtató szavakat.

2021. máj. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!