Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen márkájú óvszert vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú óvszert vegyek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és 1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel viszont még nem használtam óvszert. Barátnőm is szűz még. Melyik márkájú óvszer a legmegbízhatóbb és a legkényelmesebb?
2021. máj. 10. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét válasz erre, de hogy mégis segítsek valamit, akkor azzal kezdem, hogy nem, nem a durex. A durex brand a legnagyobb és annak van a legnagyobb marketingje de 0 fokkal biztonságosabb vagy kényelmesebb, mint a többi. Mivel az összes márka aközött ingázik, hogy vékonyabb, csúszósabb, vagy masszívabb legyen és kb mind latex. A latex jó, és nem jobb sem a "realfeel" sem más "forradalmi" újítás, tehát csak akkor érdemes mellőznöd ha allergiás vagy rá, egyébként nem találtak fel modernebb és jobb anyagot. Nem tudok mit mondani, próbáld ki őket sorban, majd lesz olyan ami jobban bejön.
2021. máj. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik drogériában kapható megbízható.

Elsőre egy sima classic durexet vennék. Ami fontos, hogy előtte próbáld ki egyedül hogy ne legyen ismeretlen a dolog, annyival is előrébb leszel.

Arra sincs konkrét válasz hogy melyik a legkényelmesebb, ki kell próbálni minél többet és kitapasztalod majd melyik a legjobb neked

2021. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. máj. 10. 08:22
 4/5 anonim válasza:
durex goldal nekem olyan mintha nem is lenne.
2021. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi durexet használunk.

Nagyon figyelj rá, hogy mikor felteszed, akkor fogd az ondótartályt, hogy ne legyen levegős, mert legtöbbször amiatt szakad ki.

Esetleg a barátnőd segítsen, vagy ha ő használt már, akkor ő is felteheti.

21L

2021. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!