Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háziorvos fel tud írni fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziorvos fel tud írni fogamzásgátlót, ha nem első receptről van szó?

Figyelt kérdés
Napok óta hívogatom a nőgyógyászom sikertelenül. Már csak pár szem tablettám maradt, és kezd aggasztani.

2021. máj. 14. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak vinni kell neki egy nőgyógyászati leletet.
2021. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden adat a nőgyógyászom számítógépén található; a vérleletem, szűrési eredményem. Mivel rajta keresztül intéztem mindent, ő hívott az adatokkal, hozzá lettek küldve.
2021. máj. 14. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Én az első doboz után mentem a háziorvoshoz, hogy ezt szedem, és onnantól kezdve ő írta fel. Esetleg ha van papír alapú leleted azt elviheted, de ez nem valami ópium származék, szerintem nem fognak gondot csinálni belőle.
2021. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint leírtam, az összes leletem a nőgyógyászomn van. De akkor hétfőn felhívom.
2021. máj. 14. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen gyógyszert szedsz, mert pl amit én, azt csak nőgyógyász írhatja fel. De amit ez előtt szedtem, azt írhatta a házi orvos is.
2021. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem vittem a házi dokimnak még csak nem is vele hanem a nővérekkel beszélgetek 😂 mondom nekik ez kéne ők látják a gépben hogy korábban felirta már a nőgyógyász és úgy vannak vele hogy jó délután már fent lesz a felhőben és ennyi. Meg van a gépben milyen gyógyszert kapsz nem kell vinni papirt max ha az orvos külön meg kér.
2021. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!