Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy tablettát, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy tablettát, mi a teendő? (Időben vettem, csak véletlenül elnéztem a napot)

Figyelt kérdés

A csütörtöki tabletta helyett a péntekit vettem be. Slinda nevű gyógyszer, a betegtájékoztatóján az van, hogy eltérő a tablettákban a hormontartalom (de ezt nem tudom, hogy azért írta, mert ugye van inkatív tabletta, vagy mert az összesben más a hatóanyag)

A nőgyógyászomat nem érem el.

Mit csináljak? Vegyem be ma a tegnapit és holnap folytassam a szombatival? Vagy a csütörtökit dobjam el?

(Kiegészítő védekezést természetesen alkalmazni fogunk)



2021. máj. 21. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs benne a betegtajekoztatoban?

En nem ilyen fajtat szedek, de nekem le volt irva hogy mit tegyek ha rosszul veszem be.

2021. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak annyi van rajta, hogy ne cserélje fel a tablettákat. (Nyilván nem direkt csináltam.) :(
2021. máj. 21. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi teendő, folytasd ugyanúgy mintha bevetted volna
2021. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi a kérdésem hogy külsőre 2 féle tablettád van, mert pl ha van fehér meg sárga, akkor fehért fehérrel felcserélhetsz, de fehért sárgával nem
2021. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!