Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell szedni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szedni a fogamzásgátló tablettát? (Kifejtés lenn)

Figyelt kérdés

igen, tudom majd megnézem a tájékoztatót. holnap megyek először nődokihoz anyámmal és már beszéltünk hogy hogyan kell szedni de azt nem tudom mikro kell elkezdeni. pont most (tegnap) lett vége a ciklusomnak. meg kell várnom vele hogy megint megjöjjön vagy már holnap elkezdhetem szedni? és mivan ha a 7 napos szünet első napján nem jött meg? ugyanúgy szüneteljek és mikor megvan még kezdhetem szedni? Léci segítsetek!

15L


2010. aug. 25. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha ezekre a kérdésekre csak holnap kapsz választ egy orvostól, akkor ma éjszaka nem fogsz aludni?
2010. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha most feltetem ezt a kérdést az neked mér fáj?
2010. aug. 25. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
meg kell várnod, hogy megjöjjön. csak úgy elkezdeni nincs értelme. általában nem a szünet első napján jön meg, mert akkor a szervezeted nem reagál még arra, hogy nem kap hormont. ha megvan, de a szünetednek vége van el kell kezdened a 8. napon a következő levelet.
2010. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15 évesen hova akarsz fogamzásgátlót? talány ennyire katasztrofális a menzeszed, hogy folyton késik vagy annyira fáj, hogy az ájulás kerülget???
2010. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem, anyám szeretné ha szednék ugyanis már élek nemi életet és sokkal nyugodtabb lenne így mindenki (nemsokára 16).
2010. aug. 25. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok anyádnak. 15 évesen fogamzásgátlót szedetni a gyerekkel... atya világ. Miért nem jó az óvszer?


Amúgy meg kell várnod vele a következő menstruációd.

2010. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
eddig az volt és anyámék azt használnak mer anya allergiás a gyógyszerekre és szeretné hogy én nagyobb védettségnek elgyek kitéve ugyanis azér nem mindegy hogy 10 éves tapasztalat után ő mondja és nagymamám hogy szedjek vagy én akarom. egyébként majd szerintem doki eldönti hogy ad-e vagy sem. melesleg köszi a választ. (ja és tisztában vagyok minden következménnyel)
2010. aug. 25. 16:26
 8/10 A kérdező kommentje:

*20 éves tapasztalat

bocsi

2010. aug. 25. 16:27
 9/10 anonim válasza:
análisan.
2010. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jobb is hogy itt kérdeztem meg mert az orvos olyan bunkó volt. meg se vizsgált és nem is kérdezett semmit csak hogy hogy éves vagyok. még a nevemet is az aszisztens kérdezte meg. Yasminellát írt fel.
2010. aug. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!