Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gáz ha nem akarok szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem akarok szexelni mert fiatalok vagyunk?

Figyelt kérdés

Szerintetek az gáz ha nem akarok szexelni a barátnőmmel mert félek egy nem kívánatos terhessegtol? Gumival csináltam de úgy is nagyon paráztam és úgy nem lehet élvezni...

A barátnőm azt mondta hogy rendben van és megerti bár szerintem annyira nem tetszik neki.



2021. jún. 24. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Lehet szexelni behatolás nélkül is.
2021. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szoktuk egymást kényeztetni más módokon is. Szóval alapvetően nem ez a probléma.
2021. jún. 24. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Gáz. Azért gáz mert nem vagy képben a dolgokkal. Pedig itt a zinternet.
2021. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Majd dugja más.
2021. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Gáz. A csajnak van rá igénye, te meg túlparázod. Világosulj fel mielőbb!
2021. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz hogy felesleges szorongásaid vannak a szexualitással kapcsolatban. Ez az amit nem fogsz kinőni 5 év múlva sem, hacsak... hacsak... utána nem mész a tudatalattidban és meg nem érted mi okozza, s le nem küzdöd. Van aki betegesen fél terhességtől, te is ilyen vagy.
2021. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindennapbeszivtam válasza:
71%

Igazsag szerint en megertelek teged es nem olyan rossz, hogy megprobalsz felelosen gondolkodni. Viszont az rossz, hogy nem vagy tajekozott es ebbol fakadoan irrealis felelmeket taplalsz. Ha nagyon aggodsz akkor nem kell benne elmenned meg ovszerrel sem, de ha el is mesz benne ovszerrel akkor sem lesz problema. Nagyon ritkan esik az meg, hogy az ovszer kiszakad vagy, hogy nem nyujt teljes vedettseget.


A legjobb megoldas, hogy megszunjon a felelmed az az, hogy elojatek kozben elmesz, igy a szervezeted keptelen rovid ido alatt eleg himivarsejtet termelni, tehat ha lesz is ondod aza csak vaktolteny. Hasznalj ovszert es amikor erzed, hogy kozel vagy akkor vedd ki es fejezd be kezzel. Ez 100%-os garancia sot en 1000%-nak irnam, hogy nem esik teherbe.


Mint masok is irtak az ovszer eleg, ha akkor is felsz akkor ne menj el benne, ha meg ugy is parazol akkor meg probald meg amit irtam. Viszont a legfontosabb tanacs, hogy olvass mindennek utana es ne mas emberek velemenyere epits, mert lehet hogy en vagy a masik rosszul tudja. Hiteles forrasbol tajekozodj!

2021. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. Így még várni kéne a kapcsolat témával, ha ennyire bizonytalan vagy.
2021. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem gaz, mindennek eljon majd az ideje.
2021. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#6:+1

Kérdező! Olvass utána a kockázatoknak stb., és érdemes lenne ezt a szorongást valami bizalmassal vagy terapeutával tisztázni.

2021. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!