Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta után szúró,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta után szúró, égető érzés vizelés közben. Ez normális?

Figyelt kérdés

72 órás tablettát vettem be 5 napja. Azóta vizeléskor szúró égető fájdalmat érzek. Első kettő nap nagyon erős volt, még vér is jött. Harmadik nap enyhült a dolog, viszont a 4-dik naptól megint erősebb ez a fájdalom. Már nem csak vizeléskor érzem hanem a nap 24 órájában.

Mitől lehet ez a fájdalom? Mi okozhatja? Érdemes nőgyógyászhoz fordulni vele? A tabletta okozza vagy elkaptam valami fertőzést?


Azóta nem voltam együtt szexuális úton a barátommal, csakis szájjal és kézzel értünk a másikhoz. Kérlek válaszoljatok.


2010. aug. 27. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
eleg valoszinutlen,h a tabletta mellekhatasa...nem hinnem,inkabb vmi fertozes. sztem elkellene egy nogyogyasz segitsege.
2010. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ. Igazából az a gond, hogy a tablettával szinte óramű pontossággal kezdődtek el a tünetek. Arra is gondoltam hogy esetleg elhajtott valamit a tabletta és az okozza ezeket?
2010. aug. 27. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha összekúrsz a Rómejóval, hogy pulyát csinálj, akkor minek tabletta????
2010. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az utóbbi kommentnél kissé érthetőbbeket várok. Pulyka alatt gyereket értesz? Nyilván azért kell tabletta mert nem gyereket akartunk csinálni hanem sajnos hiba csúszott a fogamzás gátlásba.


De a fő kérdéseim nem a "rómejó" és a "pulyka" köré épültek :)

2010. aug. 27. 09:59
 5/7 szazsi94 ***** válasza:

A pulyával a gyerekre céloz XD

Amugy szerintem keress fel egy nőgyógyászt..ezt a tablettát..amúgy is inkább úgy jó beszedni, ha konzultálsz előtte a nőgyógyászoddal, mert elég rendesen felborítja a hormonháztartásod..és elméletileg 1* szabad alkalmazni, 2* már veszélyesebb..úgy halottam nem éppen jó:S persze a muszály nagy úr:S

2010. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, természetetesen nőgyógyász írta fel. De a biztonság kedvéért bejelentkeztem vizsgálatra megint.


Köszönöm a válaszokat! :D

2010. aug. 28. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
vese baj gyanus
2010. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!