Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesseg vagy gyenge a tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesseg vagy gyenge a tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy eve szedek fogamzasgatlot, pontosan, mindig egy idoben, egyetlen egyszer potoltam hasmenes miatt azonnal, boven 12 oran belul. Nem szedtem egy idoben antibiotikummal sosem. Most megis azt vettem eszre, hogy az elozo megvonasos verzesem a szokasos 3 nap helyett kb masfel napig tartott. Ekkor meg nem gondoltam semmire, de most egy het mulva kene megjonnie es az elmult 2 napban volt egy nagyon minimalis barnas nyalkas folyasom. Azt meg megjegyeznem, hogy a parom szinte sosem bennem megy el, de meg igy is tartok attol hogy az elozo havi kevesebb verzes utan ez terhesseg jele lenne. Olvastam, hogy jelenthezi azt is, hogy lehet gyenge mar nekem a gyogyszer, vissza kene mennem vele a nodokimhoz, de mar csak egy level van kivaltva, es utana abba is fogom hagyni a szedeset vegleg. Valakinek van valami otlete hogy mitol lehet ez a folyas? Valamint szedjem meg vegig a maradek egy levelet, vagy igy hatastalan az egesz? Es ha esetleg mar nem megfelelo szamomra ez a fajta tabletta, attol meg vedett voltam/vagyok? Most nagyon nem jonne jol egy baba es mar elegge raparaztam.

Legyszi, csak normalis valaszokat! Elore is koszonom!



2021. júl. 23. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tartasz ettől tesztelni kellene, nagy valószínűséggel nem vagy terhes. A fogamzásgátló sokaknál okoz kevesebb vérzést, illetve közti vérzés is előfordulhat, bár az inkább csak az első hónapokban jellemző.

Ettől még nem hatástalan egyáltalán a tabletta, és levél vége előtt ne hagyd abba, mert összekuszálja még jobban a ciklusod.

2021. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ember nem egy robot, a hormonrendszere folyamatosan változik a külső hatásokra (akár az életkor során is). Másnál is előfordul, hogy évekig szed egy tabit, de utána másikra kell váltania. Menj vissza a nődokidhoz, NEM vagy terhes egyébként.
2021. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!