Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta vagy elég a gumi is? Félek, hogy nem elég biztonságos csak gumival. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendesen használva elég a gumi.

Mielőtt behatolás történne, húzd fel, ne legyen az, hogy "csak egy kicsit gumi nélkül" (egyik ismerősömnek így lett gyereke). Fogd össze a végét, ne hegyes körmökkel húzd fel, és ne előnedves kézzel (azaz ha előtte kézzel kényeztetted a barátod, és jött belőle az előnedv rendesen, akkor inkább csinálja ő).

2010. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendesen, vagy nem rendesen használva a gumi sem ad 100%-os védelmet, mint ahogyan az összes többi védekezési változatra ez érvényes.

Bár igazán nem értem, hogy mit ért az 1. válaszoló rendes / nem rendes használaton. Ha valaki egyszer azt használ, akkor azt szerintem csak rendesen lehet.

De nem egy olyat olvastam már (itt, de most nem fogok keresni), hogy gumit használtunk, és most itt a baba a pocakban.

2010. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!