Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnōm 4 hónapja szedi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnōm 4 hónapja szedi a fog.gátlót és 3 hónapig gumival csináltuk, majd most a 4. re anélkül, a menstruációja megjött viszont az utolsó napon az az ma, hányt, most nem tudom hogy lehet terhes szerintetek?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátló neve Rezia. Mert olvastam olyat is hogy attól h megjött még lehet terhes segítsetek légyszi.

A másik kérdésem pedig az hogy, a következō hónapban gumival csináljuk vagy ne, mert ugye egy tabit kihányt (zöld)?


2021. aug. 1. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vehettek tesztet a gyógyszertárba enne kiderítésére, de kevés az esélye annak, hogy terhes, ha a gyógyszert eddig rendessen szedte.
2021. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a következō hónapban folytathatjuk védekezés nélkül? Attól függetlenül, hogy 1db-ot (zöld) kihânyt?
2021. aug. 1. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerszedésnek meg van az előírása. Nem tudom az orvos mit írt fel neki és azt sem, hogy a gyógyszer alapján mi az eljárás. Szerintem, felelőtlenség lenne bármit is mondani ennyi információ után.
2021. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A zöld placebo tabletta, abban nincs hatóanyag. Tehát folytathatjátok, mivel nem olyan tablettát hányt ki, amiben van hatóanyag. Én a zöldeket be sem szoktam venni.
2021. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De már fehér volt.
2021. aug. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!