Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma hajnalban kiszakadt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma hajnalban kiszakadt az óvszer, a ciklusom közepén járok, voltam ügyeleten 9kor vettem be az escapelle nevű gyógyszert. Természetes, hogy semmi mellékhatása nincs?

Figyelt kérdés
Mármint az orvos és a gyógyszertáros szerint is vérezni fogok, görcseim lesznek, de semmi. Nem is fáj a hasam, remélem hat a gyógyszer. 31 éves vagyok, már van 2 gyermekem mielőtt valaki megszol, hogy miért nem szeretnék

2021. aug. 1. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Még sose dugtam hajnalban 🤔
2021. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, 5kor kelünk mindig, ma nem kellett dolgozni menni és hát bele vágtunk 😬
2021. aug. 1. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs az escapellel tapasztalatom, de minden test más, ezek lehetséges mellékhatások. Ha nincs örülj, ez nem garancia arra, hogy később nem fogsz érezni valamit.

A ciklusodat pl összekuszálhatja, az is csak később fog kiderülni.


ps: aki ilyenért beszól egy p*cs

2021. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Egy főnyeremény vagy. Én az asszonyt 12 év alatt egyszer sem tudtam rávenni a reggeli szexre. Pedig elhiheted mindennel próbálkoztam már.
2021. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Haha, nekem sem volt kedvem kávé előtt, de úgy voltam hagyom magam hamarabb szabadulok és mára nyugtom lesz 😂
2021. aug. 1. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
#5 👌
2021. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mellékhatások nem feltétlen azonnal jelentkeznek. Lehet hogy pár nap vagy hét múlva, de lehet hogy semmi nem lesz
2021. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De attól hat a gyógyszer?
2021. aug. 2. 05:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel időben vetted be, jó esèllyel igen.

Nekem 1x kellett bevennem életemben, nekem sem volt semmi extra tünet, de használt

2021. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!