Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de hamarosan le fogunk feküdni a barátommal. Nem szeretnék semmi hormon tartalmú készítményt szedni, az óvszertől kicsit félek, hogy kiszakad, kidörzsöl belül, allergiás reakcióim lesznek, stb (nagyon érzékeny a bőröm). Spirált nem szeretnék használni, a pesszáriumot pedig több tapasztalattal kéne használni, azt hallottam. Ti mit ajánlotok? 18l

2021. aug. 9. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken kívül nincs semmi. Megszakítás marad spermiciddel de előtte próbáljátok meg az óvszert. Ha kell, latexmenteset.
2021. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Farmatex? Pharmatex? Nem vagyok benne biztos hogyan írják. Én még nem használtam, de amit hallottam/olvastam róla, nem túl megbízható. Nem ajánlanám, de ha minden más sztornó akkor ez is jobb mint a semmi/megszakítás.
2021. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát gyakorlatilag semmi nem jó neked. Az óvszer a legjobb még mindig. Nem szakad olyan könnyen, csak normálisan kell felhelyezni. Ha az allergiától félsz akkor pedig használjátok latexmenteset.
2021. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer. Ha félsz, előtte próbáljátok ki, akár külön-külön. A fiú tanulja meg rendesen felhúzni, mielőtt használni kezdi, te pedig ellenőrizheted az allergiát, akár az ujjadra húzva.

Nem szakad ki és nem csúszik le olyan könnyen. Ha félsz, hogy kidörzsöl, használjatok síkosítót. A latex allergia nem olyan gyakori, de lehet kapni latex mentes óvszert is.

2021. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2021. aug. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!