Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szakadt ki és nem is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szakadt ki és nem is csúszott le az óvszer, de nem jön meg. Csináltam teszteket érzékenyet, negatív. Voltak pattanásaim, a hasam görcsölget. Lehetek terhes? Nincs tervezve,hogy terhes legyek. Tegnap kellet volna megjönnie.

Figyelt kérdés
Naponta szexelünk. Volt olyan, hogy aktus után leszedte az óvszert, a kezét megtörölte de kb.5 perc múlva megujjazott. Vagy olyan is hogy miután izgattam egy kicsit váladékos lett az ujjam és azután kentem magamra síkosítót és utána történt az aktus. Figyelmetlen voltam....

2021. aug. 25. 14:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes újra tesztelni?
2021. aug. 25. 14:41
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg! Ha sokat stresszelsz, még többet fog késni. Terhességi teszt a megtermékenyítéstől számított 2. héttől mutat bármit is. Egy napja késik, ennél nekem sokkal többet is csúszott már, mégsem voltam terhes. Nem tudom mennyi idős vagy, de nyugi :) Néhány nap ide vagy oda nem a világ.
2021. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 nap késés az semmi. Idegeskedsz, lehet hogy emiatt még napokig nem jön meg. Ne görcsölj rajta, védekeztetek, nem szakadt ki az óvszer. Nyugi:)
2021. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. aug. 25. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatunk elején barátnőmnek volt hogy majd egy hetet késett, pedig akkor még le se feküdtünk egymással. De most is simán előfordul 2-3-4 nap késés, szóval egyetlen napon felesleges parázni, főleg ha védekeztek :)


A spermium ráadásul nem Superman, ha nem benned megy el a párod akkor nemigen fognak Survivort játszva innen-onnam bejutni, hamarabb megförmednek a szabad levegőn.

2021. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Kaptál oltást? Az is keményen megboríthatja, nálunk pfizer után 4 hónapig semmi
2021. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kaptam. Nekem előbb jött meg,azóta 3x normálisan
2021. aug. 26. 03:46
 8/8 Cpt_Obviously ***** válasza:
Akkor pass
2021. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!