Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem volt barátom, nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátom, nagyon ciki?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még nem volt barátom. Minden barátnőmnek volt csak nekem nem. Nem értem miért vékony vagyok és nagyon sokan birna.
2010. aug. 30. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
ásd el magad!
2010. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és nekem se volt barátom.na és ehhez mit szólsz?:)
2010. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd én leszek a barátod.
2010. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert fiatal vagy ,hülyék a barátnőid te normális vagy ha pár évig még nem lesz fiúd az normális:)
2010. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is 16 vagyok és nekem se volt még barátom.. remélem nem is lesz
2010. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jaj istenem, ennyi hülye kérdést!! Képzeld, én is 14 vagyok, és még nekem sem volt pasim. Ha azt mondom gáz, mit csinálsz, az első szembejövő fiútől megkérdezed, hogy te még nem volt pasim, nem akarod ezt bevállalni?!


Viccen kíveül, szerintem egyátalán nem gáz, van aki csak 18 éves korában csókolózott először, és van, aki már 11 évesen, mindenki máskor. Hidd el, te is fogsz kelleni valaknek, nem lesz emiatt nyomorúságos felnőtt korod! MIndennek eljön a maga ideje! Csak azért, mert már az ismerősednek volt pasija, neked is kellene, hogy legyen? Átérzem, én is vágyom rá, én is kíváncso vagyok rá, és várom, hogy valaki "jöjjön". EGyébként meg, az, hogy vékony vagy nem mindenkinek számít. Ne légy hülye, persze, hogy nem gáz!

2010. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez fogamzásgátlásos kérdés nem is tudtam vagy bevettél tabit?:O
2010. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez csak két dolog,hogy nagyon sokan bírnak meg, hogy vékony vagy!

Nem is értem miért kellett kihangsúlyozni, hogy milyen az alkatod, szerintem nem ez a mérvadó...

14 évesen nem ezen kellene agyalnod, hanem élvezni az életet, és majd lesz amikor itt lesz az ideje...

Én elhiszem, hogy iylen korban vagy meg minden, de nem kell majmolnod a barátnőidet, hogy nekik van pasijuk neked meg nincs és most kivagy akadva...

Amúgy nem tom, hogy észrevetted-e, de a Szerelem,szex témakör 18 éven aluliaknak nem való, pontoan azért mert ilyen hülyeségeket írogatnak...

2010. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Linkelj képet magadról!
2010. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

első válaszadó a nyerő..

vigyek ásót vagy kiásod magadnak???:D:DDD

2010. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!