Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletták mennyire megbízhatók és hatékonyak? Teherbe lehet esni utána is?

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam sosem, csak szeretném, és érdekelnek a tapasztalatok.

Köszönöm a segítségeket!



2021. aug. 30. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretnéd? S miért szeretnéd kipróbálni? O.O
2021. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak nem feltétlen szükséges, ne próbáld ki. Teljesen haza vágja a hormonháztartásodat hónapokra is akár.
2021. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na tisztázzuk. Az esemény utáni NEM fogamzásgátló módszer. Ezt akkor kell bevenni, ha véletlenül kiszakad a gumi, tehát baleset történik. Ez egy sürgősségi fogamzásgátló, amit nem szabad sokszor bevenni, csak ha tényeg muszáj. Ettől még a későbbiekben lehetsz terhes, nem hosszú távú védelem. Létezik viszont fogamzásgátló tabletta,ezt szoktunk naponta szedni, ez adja a tartós védelmet. Javaslom, hogy látogass meg egy nőgyógyászt, ő el fogja mondani, hogy mik a lehetőségeid. Át kell gondolni, valóban van egy kockázata, alapos kivizsgálást érdemes előtte csinálni. Ha jól szeded, akkor jól is véd.
2021. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eseményutáni tabletta egy igazi hormon bomba, teljesen felborítja a ciklust és rosszullétet okoz. Nem értem miért szeretnéd kipróbalni. Nem hiába csak 2x szabad használni egy évben akkor ha valami baleset történt
2021. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

igen teherbe lehet esni tőle, személyes tapasztalat;)

szóval így "próbáld ki"

2021. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Én eddig 2x használtam sajnos.. nekem hatásos volt mind 2-szer, nem lettem terhes.
2021. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Statisztikailag kb. 85% a hatékonysága, tehát sokkal rosszabb, mint a rendes fogamzásgátló eszközöké. Ráadásul károsabb is, és nem is lehet rendszeresen használni.
2021. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!