Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekeztek nagy méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekeztek nagy méret esetén?

Figyelt kérdés

Elég vastag pénisszel áldott meg a sors, emiatt az óvszerek többnyire kényelmetlenek, vagy egyáltalán nem jönnek rám. Előző kapcsolstomban a párom nem akart gyógyszert szedni, amit meg is értek igazából.

Van bármi megoldás ami szóba jöhet? Mivel védekeztek ha nektek vagy a párotoknak nagy mérete van? A mysize óvszereket ismerem, eddig az volt a legjobb de még mindig nem az igazi.

24F


2021. szept. 6. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Miért lett ilyen vastag a pecsed? Apád tehet róla.
2021. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexshopok szoktak árulni XXL óvszert ,ott érdemes körül nézni,azt hiszem van ami hosszra,van ami átmérőre nagyobb. Vagy mindkettő. Sajnos elég kellemetlen tudom, bár nem meregettem eddig de nekem is a sima óvszer eléggé szorít sajnos, és a hosszuk sem elég a teljese peniszemre , bár utóbbi ha nem csúszkál nem zavar és érdekel, ettől a funkciót ellátja.
2021. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve nyilván az óvszer valamelyest körül öleli nyilván a péniszt és ad egy érdekes szorító érzést, különben ugye lecsúszna. Hamar lankadok is tőle mert nem feltétlenül ugyanúgy ugyanazt érzed mint nélküle. Ez kimaradt bocsi.
2021. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak helyi fogamzásgátlók. Nekem nem jöttek be mert gusztustalanul nézett ki minden használata közben. (pl. Pharmatex)
2021. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!