Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos ha a barátnōmbe szeretnék élvezni fogamzásgátló tabi mellett? Eddig mindig kihúztam elōtte de most elgondolkoztunk rajta (10 hònapja szedi Rezia)?

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha 10 hónapja szedi, akkor biztos, hogy teljesen biztonságos, nem kell kihúzni belőle. Nyugi, nem lesz baj.
2021. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha megbízható, és jól szedi, akkor igen. Erre való a tabi.
2021. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Csodálom hogy ilyen sokáig kibírtátok a legtőbb már 2hét után teljesen hatásos(99%)
2021. szept. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy hónapot érdemes megvárni, de tizet? Pont az a lényege a tabinak, hogy beleélvezhess.
2021. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem azért itt fentebb több téveszme is van, de legközelebb a "teljesen hatásos(99%)" jár. S ez a jó válasz is de a "teljesen" szót kivenném belőle ha leírom, hogy 99%.

Tehát persze sokkal biztonságosabb a nem kívánt terhesség ellen mintha nem szedné a csaj. De nem tuti, nem "ez a lényege" és ha mégis beüt az az 1% nem szabad meglepődni. S biológia sok esetben vicces is. 20 éves tanári pályafutásom alatt 3(!!) lányt ejtett teherbe a barátja pedig tablettáztak és oda is figyeltek. 20 éve alatt 3 nem sok. Tudom. De ez csak egy iskola 700 diákkal. De ha te leszel és a csajod az egyik akkor más kérdések is felmerülnek majd minthogy mit írtak a gyakorin.

44F

2021. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válasza fáj a sok fiúcskának, pedig igazat írt.
2021. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5: Hát, azért középiskolás korban nem hiszem, hogy minden lány mindig rendesen szedi a fogamzásgátlót. Az a 3 eset nem feltétlen a tabletta hibaszázaléka, sokkal valószínűbb, hogy nem tökéletesen alkalmazták. Kimarad egy-két szem és máris nem olyan hatásos.

Igen, tudjuk, hogy nincs tökéletes védelem, csak ha nem szexel az ember, de a tablettának jobb a hatásfoka, mint az óvszernek és nincs probléma akkor sem, ha a punciban megy el a srác (ellentétben mondjuk ha a gumi kiszakad). Azért a tabletta mellett még meg is szakítani az aktust, az már szerintem túlzott óvatosság (már persze rendes tablettaszedést feltételezve).


Nekem a feleségem hormonális gyógyszert szed egy nőgyógyászati problémára, amire ugyan az van írva, hogy nem fogamzásgátló, de mivel megszűnteti a ciklust, nem alkalmazunk más védekezést és 5 év alatt sosem lett terhes. Igaz mondjuk, hogy ha nem is tervezünk babát, nem volna probléma, ha mégis becsúszna.

2021. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:

5. vagyok: Nem 14-15 éves iskolás lányok voltak, hanem 17-19 éves. Értelmes csajok. De ahogy írtam a biológia sokszor okozhat meglepetést.

Szerintem nem is a 3 eset a lényeg az írásomban hanem az, hogy a fent írt "tuti megoldás" nem igaz. Legyen fejben, hogyha beteszed lehet terhes a csaj. Hallottam olyat is, hogy a srác felháborodott ezen a csajt ott hagyta a problémával, holott...

Tehát ha már valaki itt kérdez, akkor legyen ezzel is tisztában.

2021. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!