Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit a tapasztalatok a pharmate...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a tapasztalatok a pharmatex hüvelykúppal? Kinek hogyan vált be?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem használom. Pont azért, mert ez nem éppen egy túl biztonságos dolog.
2021. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem szültél, akkor elég jó a pearl indexe. Ha egy gyereked van, akkor kevésbé. Ha kettő vagy több gyereked van, akkor még kevésbé. Ezt vedd figyelembe.
2021. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nah, a magyar wiki-t átszerkeszthették, nem találom azt a táblázatot, ami eddig fent volt. Helyette ezt találtam:


"A legkevésbé eredményes módszer a spermicidek használata és az ejakuláció előtt megszakított közösülés. "


[link]


De az angol nyelvű wikin ezt írják:

"Contraceptive sponges combine a barrier with a spermicide.[29] Like diaphragms, they are inserted vaginally before intercourse and must be placed over the cervix to be effective.[29] Typical failure rates during the first year depend on whether or not a woman has previously given birth, being 24% in those who have and 12% in those who have not.[23] The sponge can be inserted up to 24 hours before intercourse and must be left in place for at least six hours afterward.[29] Allergic reactions[60] and more severe adverse effects such as toxic shock syndrome have been reported.[61]" - Azaz tényleg van különbség a szült és nem szült nők között a spermicidek alkalmazásakor. A a spermicides szivacs (ami szerintem itthon nem kapható) kétszer hatékonyabb még nem szült nőknél.


[link]

2021. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kúpot használtunk évekig, nem lett volna nagy baj, ha jön a gyerek, ezért nem aggódtuk túl, de a használati utasítást mindig betartottuk. Aztán elhagytuk, terhes lettem, baba után ismét kúp két évig, mostanában meg kihúzza. Egyszer sem estem teherbe a tervezetten kívül, pedig megtartanánk, meg van beszélve itthon.

Más meg elsőre terhes lesz tőle, pedig a háta közepére nem kíván egy gyereket. Ilyen ez, nem lehet tudni.

2021. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!