Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer mellett terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal ovu előtt 3 nappal voltunk együtt, ovszerrel. Időben vette fel, kihuzta mielőtt elment és megnéztük vízzel hogy nem lyukadt e ki. Most vagyok a 25. Napon, viszont a mellem már pár napja nagyobb és mintha megnőtt volna a mellbimboudvar. Néhány helyen azt olvastam hogy ez az egyik legbiztosabb jele a terhességnek, mert ez teljesen egyedi és menstruáció miatt nem lehetseges. Szerintetek?

2021. szept. 16. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenőriztétek az óvszert és helyesen alkalmaztátok (aktus előtt felvéve, 1x használtátok, azonnal ki lett húzva a pénisz) akkor kizárt.
2021. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb fog fejbe vágni egy meteorit minthogy terhes legyél. Az óvszeren nincs mikrolyuk, ha szakad akkor biz' szakad teljesen.

Ja igen megnő a mellbimbóudvar... mondjuk úgy a 3. trimeszter vége felé amikor már elkezdődik a fokozottabb prolaktin-termelés, de ugyebár akkor már amúgy is tudod hogy terhes vagy 😂

2021. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem tesztelj.

Egyrészt mit jelent, hogy időben vette fel az óvszert? Csak mert időben felvenni az az, hogy az aktus első pillanatában, a behatolast megelőzően.

Az elején lökök még párat aztán felveszem az nem időben. Csak mert az előváladék rögtön megindul és ha aznap máraszturbált, akkor keveredhet bele még életképes spermium.


Innentől kezdve az se számít, ha ejakuláció előtt kivette, ami egyébként óvszerben felesleges, főleg, ha ellenőrzitek a gumit aktus után.

2021. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam, hogy egy héttel a fogantatás után látszik. De lehet hülyeség volt...

De azért köszönöm a válaszokat 😃 (és igen tudom hogy teljesen hülye vagyok, csak nagyon fiatal vagyok a babához :))

2021. szept. 16. 22:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Időben alatt azt értem, hogy az aktus első pillanatában, a behatolás előtt. Egyáltalán nem erintkeztem vele.
2021. szept. 16. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 ha ennyire parázol akkor óvszer és ne benned menjen el a pasid, inkább ez minthogy rágörcsölj és a parázás elvegye a szex élvezetének örömét
2021. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

If you've noticed enlarged or dark areolas (the area around your nipples), you may be witnessing one of the first signs of pregnancy. It's completely normal and can happen as early as a week or two after conception.

Ezt olvastam.

2021. szept. 16. 22:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy angol nyelvű még nem biztos hogy igaz... angol nyelven is vannak fals információk, sőt még laposföld hívők is.
2021. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Több forrásból olvastam, keressetek rá!
2021. szept. 16. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hülyeség-e, de ahogy leírtad az óvszer használatát és az aktus végét, szerintem annak is több esélye lenne, hogy Kim Dzsongun hirtelen demokratikus, zöld, keresztény fordulatot vegyen.
2021. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!