Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex, vagy más spermicide...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex, vagy más spermicides fogamzásgátló 40 felett?

Figyelt kérdés

A feleségem elmúlt 40, vannak gyerekeink. 7 éve termékenység vizsgálaton megállapították, hogy alacsony a termékenysége. A menzesze is van, hogy 1-2 napig tart csupán. Mindegyik gyerekünk több hónapos tervezett próbálkozás után fogant.

Jelen helyzetben nagyon nem szeretnénk kistestvért. Valahol olvastam, hogy a spermicides kenőcsöket már szült nőknek nem ajánlják.

Mennyire biztonságos nekünk a Pharmatex, ha a terméketlen napokon használnánk? A rizikós napokra maradna a gumi, amit én már nagyon unok. Sajnos nem akar pesszáriummal bajlódni, a spiráltól is ódzkodik. Van esetleg hasonló korú nő, aki rendszeresen használ spermicidet?



2021. okt. 3. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Pharmatex a legkevésbé biztonságos. 40 felett már nagyon rendszertelenné válhat a peteérés, akár egy hónapban több is lehet, ezt tapasztalatból írom! Én egy terméketlen napon estem teherbe...

A pesszárium számomra tökéletes megoldás, vagy valamelyikőtök elkötteti magát. Neked egyszerűbb lenne, mint neki.

2021. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Pharmatex mellett estél teherbe? Sterilizálni nem szeretném magam, tartok a kockázatoktól.A pesszárium ovulációs időszakban is biztonságos, vagy olyankor gumit használtok?

Az a gond, hogy neki tökéletesen megfelel az óvszer, de én legalább a menzesz utáni 3-4 napban már nem szeretném használni.

2021. okt. 4. 05:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem Pharmatex mellett, de naptármódszerrel, menzesz utáni pár napban. A nőgyógyászok körében viszont van olyan, hogy Pharmatex-bébi... nagyon sokat esnek mellette teherbe.

A pesszárium 98%-os, mint az óvszer és menzesz alatt is lehet használni.

2021. okt. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!