Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veletek volt már hasonló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már hasonló? Szerintetek miért van?

Figyelt kérdés
9 napja voltunk együtt a barátommal. Szedek fogamzásgátlót, max 3-4 órás eltérésekkel, és óvszert is használtunk, bár először fordítva tette fel, majd utána ugyanazt megfordította, és azzal csináltuk, de nem gondoltam, hogy bármi probléma lehet belőle, mert ugye fogamzásgátlót is szedek már 4 hónapja. Majdnem egy hete viszont elkezdett feszülni a mellem, picit hányingerem is van és pár napja feszül leginkább a bal oldalon az alhasam de van hogy középen is, és mikor kitörlöm, akkor nagyon kicsi, rózsaszínes vérpöttyöket látok a papíron, és nagyon félek, hogy ez beágyazódásos vérzés. Tesztet majd talán csak holnapután csinálok, mert akkor már gondolom kimutatja, ha van bármi is. Csütörtökön pedig megyek nődokihoz, de addig is eléggé parázok.

2021. okt. 4. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
99,9999% hogy nem vagy terhes, ezek inkább pseudo-terhességi tünetek (tudod mint a hipochonder aki bemagyarázza magának a mindenféle betegséget, az azoktól való erős félelmében)
2021. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán megjött neked. Ha volt már menstruációd és nagyon odébb van, lehet olyan vérzésed is, ami a kettő között jelenik meg a hónap közepén, a középidős vérzés. Az tulajdonképpen nem igazi menstruáció, de ugyan úgy vérzik, és produkálhat olyan tüneteket, mint az igazi.

De a biztonság kedvéért csinálj tesztet, biztos ami biztos, de én úgy gondolom, hogy nincs para.

2021. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb egy jó hét múlva kell megjönnie, de pár napja ugye már van ez a cucc. Köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit megnyugodtam.
2021. okt. 4. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Te vagy az, akinek még nem szabadna szexelni!

A fogamzásgátlót ha rendszeresen beveszed, nem szedsz antibiotikumot, és nem hánysz, vagy nincs hasmenésed, akkor nem vagy terhes. Az óvszer teljesen szükségtelen. Bármit is érzel aktus után 9 nappal, sőt ezek szerint már közvetlenül utána, annak semmi köze a terhességhez. A rosszullétet a HCG okozná, ami nem termelődhet, mert ennyi idő alatt nem megy végbe a beágyazódás.

Az áttöréses vérzés fogamzásgátló mellett előfordul az első hónapokban. Ha később lesz, akkor érdemes váltani, de ez nem jelenti azt, hogy nem hat a fogamzásgátló.

2021. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!