Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen pozitív mellékhatásai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pozitív mellékhatásai vannak a fogamzásgátlónak?

Figyelt kérdés
Belrarát szedek. Hallottam a hajnövekedésről, pattanásmentességről, kevésbé zsíros bőr, fogyás/hízás. Ezek igazak?
2021. okt. 14. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nincs pozitív mellékhatása
2021. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az hogy nem esel teherbe 😂 ja és szabályozottabb, kiszámíthatóbb lesz a ciklusod (s kevésbé fog görcsölni is). Fogyni nem fogsz tőle, sőt van aki épp' hogy nagyon is elhízik, bár van akinél a kosárméret is megnő 😂 De ez sem törvényszerű mert mindenkinél EGYEDI a hatása. Kb. mintha azt kérdeznéd milyen hatása van ha felhajtasz 3 felest. Van aki mosolygós, cserfes, vidám lesz, más meg beb.szik mint a csacsi, megint más meg agresszívvá válik.
2021. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A ciklusod tudod így pontosabban. Mikor is jön meg.

Én mióta szedem fáj a hasam mikor megjön. Eddig ilyen nem volt. Ennyi a változás amit magamon észre vettem.

2021. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előny:

Fájdalom mentes szabályozott "mensi"

Nincs terhesség


Hátrány:

Elhízás-farkas éhség

Száraz hüvely (felizgulva is)

Libidó elvesztése


Ezek csak saját tapasztalatok. Egyébként nekem a hajam is csak tönkre ment (és az arcbőrömnek se segített), bár nem biztos hogy az is gyógyszer miatt.

2021. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen szabálytalan volt a menszeszem előtte, volt hogy 1-1 hónap kimaradt, de mióta szedem napra sőt szinte napszakra pontosan jön meg, és mindig ugyanúgy 4-5 napig tart. Gyógyszer előtt volt 7-8 napos is. Párom szerint szebb lett picit a bőröm is tőle de teljesen nem tűntek le a pattanások. Fogyás és hízás nem volt tőle.
2021. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a negatív mellékhatások, ezek is teljesen egyén függők. Van aki semmilyen változást nem tapasztal, és van akinek teljesen megváltozik a szervezete.


A tabletta szedése alatt gyakori,hogy a mellek megduzzadnak, "megnőnek". Valójában nem nőnek meg, mert a hatás 1-2 hónap alatt, de legkésőbb a tabletta abbahagyása után elmúlik. Segíthet egyes hormonális problémákon, pl. pattanásosságon is. Van, akinek a testszőrzete nő lassabban, vagy ritkább lesz. A menstruáció leáll, helyette megvonásos vérzés lesz, ami általában kevesebb, rövidebb, és nem annyira fájdalmas. A ciklus kiszámítható lesz, és a vérzés előrébb hozható néhány nappal. Nőhet a libidó, elmúlhatnak a peteéréssel járó kellemetlen tünetek, és a pms tünetei is.


Sajnos ezeknek az ellentétét is okozhatja a fogamzásgátló.

2021. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!