Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Negatív terhességi teszt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
16-án volt ovum, de védekeztünk, és most késik egy napja. (Tegnap kellett volna megjojjon) Az is igaz, hogy stresszelek már 4 napja a mensi miatt. Ma csináltam egy tesztet (25mlU/ml) negatív lett, de attól tartok hogy még korán volt, mert sehol semmiféle jelét nem érzem annak, hogy meg akarna jönni, pedig máskor érezni szoktam aznap, vagy előtte kicsivel. Korán csináltam volna? Vagy csak nyugodjak meg, a stressz miatt nem jön? Valakinek hasonló? Tipp hogy megjojjon végre?

2021. okt. 28. 16:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy ovu napján együtt voltunk, de gumival
2021. okt. 28. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez biztosan stressz.

Aktus után 3 héttel vegyél tesztet. Az mond biztosat

2021. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én vagy akkor érzem hogy megjön, amikor már tényleg megjött (addig semmi), vagy egy héttel korábban. Igazából szerintem rástresszeltél. Igyál egy citromfű teát, nyugodj meg és ismételd meg a tesztet egy hét múlva. De ha ilyen nyugtalan vagy, akkor menj el nőgyógyászhoz és ő segít!
2021. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Egy nap késes nem késes
2021. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na és, minek kell streszelni!?

Hogy védekeztetek? Az, hogy naptár szerint mikor ovulálsz, az semmit nem jelent, matematikai átlag, a tested nem így működik.

2021. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!