Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló felírása előtti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló felírása előtti vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Ma megyek nőgyógyászhoz, mert szeretnék fogamzásgátlót íratni. Nagyon szeretnék már túl lenni ezen az egészen mert egy hónapja várok az időpontra. Tudom van olyan orvos aki elkuld vérvételre és van aki nem. Ez mitől függ? Ha elküld annak mennyi idő mire megjön az eredménye? Illetve személyes tapasztalatokat is szívesen olvasnék, hogy hogy zajlik ez a vizsgálat

19/L



2021. dec. 9. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak felírták mindenféle vizsgálat nélkül, de nem kezdtem el szedni. Azt ajnálom hogy mindnképp kért vizsgálatot, vérvételt, mert a fogamzásgátló vérrögöt tud okozni ha eleve hajalmos vagy rá, és sok mellékhatása lehet. Ha az orvos nem küld el, kérd tőle
2021. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire lelkiismeretes az orvos. Ha szarik bele, akkor nem küldd el. Nekem 2 hét volt mire megjött.
2021. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass vizsgálatot, én sárgaságot kaptam a fogamzásgátlòtòl..nem bìrta a szervezetem.
2021. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Magándokihoz megyek szóval szerintem azért oda fog figyelni és megvizsgál rendesen
2021. dec. 9. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérj mindenképp vérvizsgálatot!a magándoki jó ötlet:)
2021. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És akkor a vérvizsgálat eredménye két hét? Annál ugye nem hosszabb idő?
2021. dec. 9. 11:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy hosszabb lenne
2021. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a trombózis panelem 10 (!) hétbe telt, mire megjött. Illetve amire trombózis panelra időpontot kaptam az is egy hónapot jelentett.

Egyik ismerősöm aki magándokihoz ment felíratni fogamzásgátlót, őt nem küldte el a doki.

Én sima állami orvoshoz mentem, engem elküldött vérvételre.

2021. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ajjaj ez nem hangzik jól :(
2021. dec. 9. 15:26
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem h.o. felírja minden nélkül. Nem azt mondom, hogy ez helyes, viszont szerintem gyakorlat.
2021. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!