Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex kúp ès beleélvezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex kúp ès beleélvezés biztonságos?

Figyelt kérdés
Menstrúáció előtt 4 nappal.
2021. dec. 28. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem próbálnám ki inkább 🙂
2021. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Sokan mondják hogy nem az. Mi egy évig védekeztünk így. Nem lett baba. Ahogy abba hagytuk, rá 6 hétre lett.

A kúp szerintem jó. Jó mélyre fel lehet helyezni, nem úgy mint a krémet és jól oldódik, nem úgy mint a tabletta.

A használati utasításra figyeljetek oda nagyon! A felhelyezés utáni olvadási időre, meg hogy utána ne mosd ki. A punci külső részét lehet csak megmosni SIMA VÍZZEL!

2021. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem éppen biztonságos.
2021. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de nem ad teljesen kielégítő védelmet. Inkább kiegészítő jelleggel célszerű használni (pl. pesszáriumhoz), vagy ha valaki nagyon parás akkor gumihoz (ha szakadás van akkor is legyen védelem).
2021. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez olyan nagyjábóli védekezés. Kb azoknak a pároknak javasolt, akik előbb-utóbb úgyis szeretnének gyereket, csak nem most. De, ha mégis becsúszik, az sem fog tönkretenni senkit. Fiataloknak, friss kapcsolatban, gumi undoros pasiknak stb, nem való.
2021. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
mindent betartottunk, beleélvezés volt, sose lettem terhes amíg ezt alkalmaztuk
2021. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!