Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Trombózis hajlammal milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trombózis hajlammal milyen fogamzásgátlót használtok?

Figyelt kérdés
Az óvszeren kívül milyen fogamzásgátlót használhattok?

2022. jan. 6. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a “fura” a baj az óvszernél, akkor maradjatok annál. Én ismerek nem egy olyan házaspárt, akik ezt használják, mert a hölgy nem akarja magát hormonnal tömni, a spiráltól meg idegenkedik, a pasinak nincs különösebb baja az óvszerrel és még nem akarnak gyereket.

Nem mindenben kell követni a többséget. Ha viszont elegetek van belőle stb., akkor nyugodtan válasszatok mást. Én élettársi kapcsolatban is gumival védekeztem. A páromat nem zavarta egyáltalán, neki semmi különbséget nem jelentett, én meg úgy voltam vele, hogy nekem ez a legjobb. Mostani párom már pedzegeti a váltást, így nekem is lassan döntenem kell. Szerencsére partner mindenben, meg viseli a gumit is, csak örülne, ha nem kéne használnia.

2022. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nekünk van már gyerekünk, egyelőre nem szeretnénk kistesót, az óvszer jó megoldás de én örülnék annak ha lenne valami tabletta helyette vagy injekció, spirál stb. Persze mindenáron nem kell, akkor marad az óvszer.
2022. jan. 7. 15:09
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Felsorolom az összes hormonmentes megoldást, amik közül nyugodtan választhatsz, de a legtöbb macerás, meg kell tanulni használni, vagy nem véd megfelelően:

- vazektómia

- női művi meddővé tétel

Ezek csak külföldön oldhatók meg, ha nem vagytok 40 évesek, 3 gyermekkel és nem akartok legalább egy évet várni.

- hormonmentes spirál, rézgyöngy (kör alakú spirál)

- méhszájsapka (+spermicid)

- pesszárium (+spermicid)

- önmagában spermicid (kúp, tabletta, krém..)

- férfi óvszer

- női óvszer

- FAM módszer, termékenységtudat: Hőmérőzés, nyákfigyelés, méhszájmagasság változásának követése

(-naptármódszer)

(- megszakítás)

2022. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tabletta, injekció nem javasolt a helyzetedben, spirálból pedig a hormonmentesek
2022. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem hormonmentes spirálom van 2,5 éve, tökéletesen bevált
2022. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
az aszpirin 2 terd koze szoritva meg mindig tart :)
2022. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!