Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire normális ez spirál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez spirál felrakás után egy nappal?

Figyelt kérdés

Tegnap felraktak nekem hormonmentes mini spirált. Nem szültem még. Ma úgy vagyok hogy néha eléggé fáj az alhasam , mintha valami bele nyillalna. Nagyon gyenge vagyok és szédelegni kezdtem mintha ittas lennék. Kedvetlen is vagyok, főleg ha egyedül maradok magammal. Valahogy mintha be lenne puffadva az egész arcom, olyan fura a nyelvem meg az arcom ahogy tartom meg ahogy beszélek. Sápadtabb vagyok mint szoktam. Vettem be fájdalom csillapítót nem segît.

Megnéztem magamnak és azt tapintottam az hogy teljesen meg van duzzadva odabent a méhszájam és lent van az egész talán soha nem volt ennyire lent.

Erőm nincs, kedvem nincs semmihez.

Lassan be kéne fejeződnie a menzesznek de elég erős ma.


Ez normális? Meddig fog ez tartani ? Vagy orvoshoz kéne mennem? Vagy elmúlik pár nap múlva?


Segítsetek légyszi


25/n



2022. jan. 12. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Ez nem normális, ügyelet most
Normális, majd elmúlik
Ezzel jár, teljesen normális
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2022. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem
2022. jan. 12. 17:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikorra kell ennek elmúlnia?
2022. jan. 12. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 1 honap utan is van, akkor van gond
2022. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi lett azóta?
2022. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek már rossz tünetek, nem érzek semmit viszont most meg késik . 02.11 én megnézték a spirált mikor menzeszeltem és teljesen jó helyen volt .
2022. márc. 17. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!