Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet az hogy a spiráltól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy a spiráltól jobban nő a hajam?

Figyelt kérdés

01.11 én rakattam be hormonmentes gold t mini spirált és lehet csak beképzelem de azt vettem észre hogy a hajam már hónajig és pedig eddig valamennyire kisebb volt és a hátulja a hátam közepét súrolja. Világéletemben problémáim voltak a haj növekedéssel, mert visszatört és mindig ugyanakkora maradt.

Tavaly áprilisban fülig érőre vágattam le :D

Létezik az hogy a spirálom is szerepet játszik abban hogy jobban beindult? Mondom mégegyszer, hormonmentes.


25/n

Szilvi



2022. jan. 27. 11:40
A kérdező szavazást indított:
Simán lehet, végülis belenyúlnak a női dolgaidba a spirállal
Nem valószínű hogy amiatt van, lehet amúgyis nőne most
Kizárt hogy a spirál okozza
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak boldogabb vagy mert nem lehetsz terhes.
2022. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy megszakításozunk mellé mert semmi se biztos és még ígyis rettegek a terhességtől
2022. jan. 27. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi koze hozza
2022. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, azóta minden rendben a spiráloddal?
jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!