Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy nő azt mondja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja hogy fogamzásgátlót szed, azt el lehet hinni?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtünk meg, 25 éves, laza kapcsolatban vagyunk 3 alkalommal voltunk együtt gumival, most felvetette hogy mivel fogamzásgátlót szed, nem kellene gumi.

Ti belemennétek?



2022. jan. 27. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha az első randin megdugom,bizony én nem bíznék benne. Akkor bárki megteheti
2022. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Páromnál második alkalommal belementem, de akkor már 1 hónapja randiztunk.
2022. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ajánlom továbbra is az óvszer használatát.
2022. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Főleg laza kapcsolatban semmiképp. És ezt nőként mondom.

Van egy ismerősöm, akit rendes kapcsolatban fogott meg így a nő. Azt mondta, hogy szed gyógyszert, de valahogy mégis terhes lett a második hónapban. Mondjuk egy év után szét is mentek. Ha még csak nem is szerelem, én tuti nem lennék olyan hülye, hogy nem húzok gumit, ha nem akarok gyereket. Ha terhes lesz, 18 éven át fizethetsz neki gyerektartást, és még apa is leszel.

Arról nem is beszélve, hogy a tabletta csak a gyerektől véd, betegségtől nem, és ha téged is le akar beszélni a gumiról, valószínűleg mással sem használ.

2022. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ismim ìgy járta meg.

A csaj terhes lett....

2022. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5 ös,főleg ha nem is tőle,az a nagy cumi,csak neki több pénze van,vele is megdugatta magát,majd azt mondta az övé. Az én ismim meg így járt.
2022. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Itt is benne a pakliba. De majd ha megszületik, akk apasagi az alap...

Ja s mondta neki a csaj elvetetésről hallani sem akar....

2022. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye vagy ha megbízol benne. Meg ha szed is fogamzásgátlót, attól nemi betegséget vagy fertőzést el tudsz kapni
2022. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem értem mi a kérdés. Te azt kérdőjelezed meg, hogy tényleg szed-e? Sok nő szed szingliként, ha ez a kérdésed, és ez aggaszt.
2022. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Akkor kezd el aggódni ha már 30 -on túl van és még nincs gyermek.Nehogy apát keressen.
2022. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!