Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 ik honapja nem szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 ik honapja nem szedem a fogamzasgatlot. Elozo honapba 3 naoig volt gyenge verzesem. Most is jelentkezett de megint nagyon gyenge. Negativ teszt. Valaki jart mar igy? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
14 en volt 7 mm es nyalkahartyam. Nem tudom az jelenleg mekkora lehet de azt tudom hogy ez a masodik honap hogy olyan gyenge a verzesem hogy szinte tampon sem kell.
2022. jan. 31. 15:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Elozo honapba is ezen ragodtam hogy ha ilyen gyenge a verzesem akkor nincs mibe megtapadnia a petesejtnek. De igy hogy 14 en 7 mm es volt es volt 14 mm es dominans tuszo igy akkor mar teljesen nem ertem hogy mi lesz a verrel? Mert tavozni nem tavozik..
2022. jan. 31. 15:32
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tönkreteszi a női ciklust. Fogamzásgátló szedése alatt nincs ciklus (peteérés, mentsruáció), csak megvonásos vérzés. Te még a jobbik eset vagy. Van akinek évekig nem rendeződik. Én is ilyen helyzetben vagyok. Nekem először 6 hónap után jött meg. Utána se lett rendes ciklusom. Még mindig nincs. Nekem a tüszőket 3-4 havonta ki kell szúrnia az orvosnak. Másképp óriási fájdalmaim vannak. Emiatt nem ajánlom senki olyannak a fogamzásgátlót, ha nem akarja egész életében szedni vagy gyereket szeretne.
2022. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!