Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle 72 órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle 72 órás tablettát szedtem be, de most 4 napja késik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Január 3.-án vettem be a tablettát, pár órán belül a ,,baleset" után.

Azon a héten napra pontosan megjött(9.-én,), és normális volt, teljesen megszokott. Most pedig február 12.-e van, és kereken 4 napja késik.

Tisztában vagyok vele, hogy a ciklust meg engem is teljesen felborít, érzem is. De szerintetek?

(A rossz indulatú anyázós válaszok nem érdekelnek, szóval ne is próbálkozz)



2022. febr. 12. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy terhes, felborult a hormon háztartásod. Ha megnyugtatna, akkor tesztelj.
2022. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Basz_i van eszetek, aztán meg megy a sírás.
2022. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

van eszunk baszni, es arra is van, ha esetleg megtortenne a baj, akkor tudunk hova fordulni illetve tudjuk mi a teendo.

Csak tapasztalatokert esetleg megnyugvasert irtam ki kerdest Kedves:)

Elso valaszolonak pedig koszonom, 5.nap utan mar csinalok, de nyilvanvaloan negativ lesz, de ettol fuggetlenul meg nyugtalanit a dolog.

2022. febr. 12. 23:41
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
#3 Azzal van a baj hogy nem ismered a tested működését. Én férfi létemre megmondom nem vagy terhes.
2022. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. valaszolonak: ??????????????xd
2022. febr. 12. 23:46
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nagggyon sok itt az okos ember (főleg a pasik, nyilván, ki más értene a női testhez) de jól csináltad. Ha már megvolt a baleset, nem tétlenkedtél, hanem vetted a fáradtságot és bevetted a tabit. Nekem is szakadt ki 1x, kb életem harmadik szexe volt, mikor kivette, szét volt szakadva a vadiúj gumi. Van ilyen. Nekem anno 2x is megjött egy hónapban, nyilván bezavar. De ha időben bevetted, és a tesztek negatívak, valószínűleg nincs gond. Ha mégis aggódsz, menj el egy vérvételre, a hcg hormont kell nézni, az biztos eredményt mutat.
2022. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6.-nak. Koszonom szepen!!!
2022. febr. 12. 23:52
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Betoltál egy lórugásnyi hormont, ez kicsit szét fogja trollkodni a hormonháztartásod. Van akinek fél évre, másnak csak 1-2 ciklusra. Jöhet minden, hamarabb jön meg, kimarad, köztes baránzás, bármi lehet. Viszont még mindig a kisebbik rosszat választottad. Felelősségteljesen, ésszel cselekedtél, helyre fog utána billenni a ciklusod nyugi.
2022. febr. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
A betegtájékoztatót is baszod elolvasni?
2022. febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.nek

igen:)

2022. febr. 13. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!