Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért fáj a hasam alja? Olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a hasam alja? Olyan érzés mint amikor megjönne. Három hónapja szedek fogamzásgátló tablettát (Volina) ma fogom bevenni a 3. levél utolsó szemét. Miért van ilyen érzésem? Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 10:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt pedig a petefészkemnél éreztem kissé, teljesen olyan volt mint régen amit éreztem mielőtt megjött. Ez mitől lehet?? :(
2010. szept. 12. 10:39
 2/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy megfáztál ?
2010. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vagy felfáztál .. vagy nah ilyesmi .?
2010. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom :( De ugye nem bajt jelez, ugye nem lehetek terhes :(
2010. szept. 12. 10:44
 5/13 anonim válasza:

nem ijesztegetni akarlak...de nem lehet, h vmi szexuális úton terj. betegség? :S

sztem menj el orvoshoz, aztán majd ő megmondja, h mi a helyzet

2010. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem fogamzás gátló mellet elég kicsi az esélye .

am szerintem semmi komoly. bocs .de fiú vagyok és annyira nem vágom :D

2010. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy szexuális úton terjedő betegség, sőt abban biztos vagyok hogy nem
2010. szept. 12. 10:51
 8/13 anonim válasza:
Vedd elő a gyógyszer tájékoztatóját és ess neki a mellékhatások résznek. Ha ott látsz hasonló tünetet már mehetsz is a dokihoz, hogy fürgemalacvágtában cseréljétek ezt le, mert nem jó neked. Terhességtől nem hiszem, hogy fájna a hasad, hamar kizárhatod egy terhességi teszttel, vagy az orvosod vizsgálatával. Terhes nőből is van olyan, akinek megmaradt a menstruációja, nagyon ritka, de van ilyen. Ha amiatt aggodalmaskodsz, hogy valóban terhes vagy és megtudják, keress a lakhelyedtől távolabbi patikát és vegyél tesztet, vagy menj vizsgálatra és ne feledd, az orvosodnak pedig hallgatnia kell arról, hogy mi van veled. :) Ne aggódj, járj utána.
2010. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi bajod nincs. Én egy éve szedek tablettát, és nekem is minden egyes hónapban van ilyen érzésem. Főleg mivel utolsó szemet veszed be. Nekem akkor tényleg szokott fájni, de nem csak a levél végén, hanem a közepénél is néha van olyan érzésem, mintha meg akarna jönni. Levél vége felé elég rendesen fáj a hasam is és a mellem is le akar szakadni olyankor. Azóta voltam kb. 3x dokinál, semmi bajomat nem talált szerencsére. Kérdezte azt is, hogy szokott e fájni a hasam, mondtam, hogy igen, de nem vészes. Nem mondott rá semmit sem. Gondolom ha baj lett volna, akkor szól. Szóval nyugi. Szerintem nem te vagy az egyetlen, itt vagyok én is :) Viccet félre téve magad megnyugtatásából látogass meg egy dokit és panaszold el neki.

20/L

2010. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez után kutattam én is, mert nekem is ilyen érzésem van... s nem tudtam mi a baj. én is erre gyanakodtam, amire te... reméljük, h semmi baj nincs.
2010. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!