Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előváladék kifolyhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladék kifolyhat a gumiból, és okozhat terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szex közben (kutyapóz közben) észrevettem, hogy a gumiban maradt egy légbuborék, ami felcsúszott a tövéig benne az előváladékkal. A gumi gyűrűje a végen feszes volt, de nem tudtam megállapítani hogy kifolyt-e alul az előváladékom a légbuborék miatt.(Mindig alaposan kinyomom a levegőt, hogy ne szakadjon ki a gumi, de most úgy tűnik maradt benne egy kevés. A gumit mellesleg megnéztem, és nem szakadt ki.) Azonnal abbahagytuk a párommal, de azóta is aggódom, hogy történt-e baleset. Mi a véleményetek?



2022. ápr. 2. 17:40
 1/2 anonim válasza:
8%
Nagyon nagyon kevés az esély rá! Szinte 0! Volt olyan hogy ugy szexeltem h gumi nelkul es folyott az elöválladek de nem lett baj!
2022. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos én hasonlóan jártam nemrég. Januárban párommal nem sokszor voltunk együtt,abból egyszer történt olyan, hogy szintén kutyapóz közben észre vettük, hogy az óvszer lecsúszott (sosem volt ilyen, 8 éve védekezünk szépen, sőt a legelején csak megszakítás volt...) de a párom mondta hogy semmi baj, tesz fel egy másikat. Folytattuk az újjal, a végén abba ment el. Ennek ellenére teherbe estem. Mivel nem tudtam, hogy ez gondot jelenthet, hogy egy pillanatra lecsúszott, nem mentem tablettáért sem. Fogalmam sincs, hogy most akkor ez előváladék lehetett-e. Mindig mi is figyeljük a levegőt, a szakadást stb., soha nem volt probléma!


Remélem nem lett baleset nálatok!

2022. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!